zaledwie 4 kilometry od Tarnowa

Nowa strzelnica zaledwie 4 kilometry od Tarnowa. Nowoczesny obiekt wyposażony w oś 25 metrów na której znajduje się 10 stanowisk strzeleckich. Istnieje również możliwość strzelania i trenowania konkurencji dynamicznych.

Łatwy dojazd z drogi powiatowej oraz duży, wygodny parking stanowią dodatkowy atut.

10 zadaszonych stanowisk

Strzelnica Top Gun Tarnów – Ładna jest obiektem sportowym otwartym, przeznaczonym do prowadzenia szkoleń, treningów, zawodów i rekreacji.

Zadaszone stanowiska strzeleckie zabezpieczają zarówno przed deszczem, jak i nadmiernym chłodem. Obiekt może być udostępniony osobom posiadającym własną broń, jak też dysponującym bronią na podstawie innych przepisów.

Dozwolone jest strzelanie z broni: pneumatycznej, kulowej palnej bocznego i centralnego zapłonu, broni gładkolufowej oraz broni czarnoprochowej. Ponadto możliwe jest strzelanie z łuku.

strzelnica Tarnów - Ładna

treningi, szkolenia, zawody, eventy

Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i organizacją eventów. U nas możesz zorganizować wieczory kawalerskie i panieńskie, urodziny, imprezy integracyjne.

Brak ograniczeń wiekowych, Postrzelają dzieci, jak i osoby dorosłe.

Możesz z nami spędzić w ciekawy sposób swój wolny czas, a przy okazji sprawdzisz się, oraz podniesiesz swoje umiejętności strzeleckie.